Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Marka Koło istnieje na rynku od ponad pół wieku dostarczając na rynek polski i zagraniczny rozwiązania do łazienek. Firma produkuje ceramikę zgodnie z trendami wnętrzarstwa, jednocześnie mając na uwadze względy ekologiczne i nowoczesne technologie. Nad wyglądem przedmiotów pracuje zespół projektantów, dopracowujący w najdrobniejszych szczegółąch design poszczególnych elementów. Dzięki temu różnice wizualne między kolekcjami są znaczące, co pozwala na wybór produktów zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami.

Kolekcja Koło Modo to duży wybór ceramiki łazienkowej o prostej formie, wykorzystującej prostokątny kształt z subtelnymi zaokrągleniami. Przeciwieństwem linii Koło Modo jest seria Ego by Antonio Citterio, która bazuje na miękkich, bardziej opływowych kształtach. 

W  ofercie znajdują się zarówno umywalki, pisuary, jak i misy toalet. Umywalki dostepne są w kilku wariantach wymiarowych. Dobrze prezentują się zarówno przy montażu z ozdobnym syfonem chromowanym, jak i przy zainstalowaniu na szafce. 


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.