Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00


Przedstawiamy serię armatury łazienkowej i kuchennej, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych, a zarazem minimalistycznych rozwiązań w wyposażeniu wnętrz. Kolekcja Zenta marki Kludi to przede wszystkim baterie łazienkowe, których sylwetka przypomina zestawienie ze sobą kształtu koła i kwadratu. Uzyskujemy w ten sposób bardzo oryginalny, a tym samym elegancki efekt, który doskonale współgra z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki lub kuchni. Kolejną zaletą serii Kludi Zenta jest dostępność baterii w wielu wariantach pod względem sposobu ich montażu oraz wyglądu. Armatura wchodząca w skład tej serii, cechuje się dużą uniwersalnością oraz daje nam wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu baterie z tej kolekcji, świetnie pasują do różnych modeli umywalek, wanien, kabin prysznicowych oraz zlewów.

Seria Zenta to armatura łazienkowa i kuchenna spełniająca oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Dlaczego? Ponieważ producent daje możliwość zamówienia nie tylko klasycznych wyrobów chromowanych, ale także rozwiązań utrzymanych w bieli lub czerni. Jednak decydując się na taki rodzaj wykończenia, trzeba mieć na uwadze, że wydłużeniu może ulec czas oczekiwania na zamówiony produkt.

Co znajdziesz w kolekcji Kludi Zenta? Przede wszystkim baterie umywalkowe w klasycznej wersji jednouchwytowej - z jednym otworem montażowym - oraz modele przeznaczone do montażu trój- a nawet czterootworowego (wyposażone w wylewkę oraz osobne kurki do zimnej i ciepłej wody). Producent proponuje zarówno rozwiązania montowane do umywalki lub blatu, a także wychodzące ze ściany. Ciekawą propozycją są elektroniczne zawory umywalkowe, które stanowią dużo bardziej higieniczne i nowoczesne rozwiązanie w porównaniu do swoich klasycznych odpowiedników. W serii Zenta znajdziesz także baterie wannowe i przeznaczone do kabin prysznicowych (w formie zestawów składających się ze słuchawki, węża natryskowego i zaworu odcinającego).

Kolekcja składa się również z armatury kuchennej z obrotową wylewką, w wersji chromowanej bądź w odcieniu białym lub czarnym. Zastosowanie obrotowej wylewki sprawdza się doskonale w przypadku podwójnych zlewozmywaków, a także w znacznym stopniu ułatwia np. mycie naczyń lub przygotowywanie posiłków. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami armatury łazienkowej i kuchennej, takimi jak firma Kludi, znajdziesz w naszym sklepie internetowym baterie kuchenne i łazienkowe, które poza zachwycającym efektem wizualnym, zapewnią Ci także wygodę użytkowania.


[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.