Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00

Kludi

Producent armatury Kludi to rodzinna firma która powstała w 1926r w miejscowości Menden. N przestrzeni kilkudziesięciu lat istnienia firma ta stała sie jedna z czołowych i uznawanych marek wśród producentów armatury łazienkowej i kuchennej. Poza bateriami w szerokim asortymencie Kludi znajduja sie również akcesoria łazienkowe, systemy odpływowe do umywalek, wanien i brodzików. O wysokiej jakości produktów firmy Kludi świadczą bardzo rygorystyczne kontrole procesów produkcyjnych dięki czemu armatura Kludi cieszy sie na rynku bardzo dobrą jakością swoich produktów.

Produkty marki Kludi wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość, a także elegancki design. To znacznie więcej niż niezbędna w każdej łazience oraz kuchni armatura. To także unikalna stylistyka umożliwiająca dopasowanie do wnętrza i stworzenie niepowtarzalnej aranżacji. Kludi specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, syfonów oraz zestawów prysznicowych. Mając na uwadze różne potrzeby klientów, producent zadbał o kilka serii armatury, które doskonale wkomponują się we wnętrza urządzone zarówno w klasycznym, jak rustykalnym, purystycznym czy nowoczesnym stylu.
Armatura Kludi to trwałe rozwiązania na długie lata. Wykonana została bowiem z chromowanej stali oraz mosiądzu. Jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a także nie niszczeje pod wpływem wilgoci. Nie traci również swoich walorów estetycznych i jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Kludi to niemiecka firma rodzinna z prawie 100-letnim doświadczeniem w produkcji armatury łazienkowej i kuchennej. Aktualnie asortyment produkowany jest w aż 5 fabrykach w Europie.

[%carousel%]
Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklepy internetowe CStore