phone33 843 15 87
Pracujemy w dni robocze 9:00-17:00
(33) 843-15-87

Biel w łazience

BIEL- Świeża, nowoczesna przestrzeń.

 

 

 

Dużo osób decyduje się na biel w swojej łazience. Klasyka w tym przypadku nadaje pomieszczeniu przestrzeń i zachwyca swoją prostotą. Producenci różnych marek dopięli wszelkich starań aby produkty były niezawodne, wyróżniały się wspaniałym wzornictwem oraz wysokim poziomem funkcjonalności. W najświeższych trendach można zauważyć jednolicie wykonaną łazienkę która czasem zamyka się w obrębie jednego koloru lub zostaje przełamana delikatnymi akcentami kolorystycznymi pod postacią dodatków.

 

 

Kiedy mam już za sobą etap płytek oraz instalacji przechodzimy do wyboru ceramiki oraz armatury. Przy dobieraniu produktów trzeba zawrócić uwagę na kształty, musimy przemyśleć w jakim stylu chcemy wykończyć łazienkę. Jeśli postawimy na okrągłą umywalkę oraz opływową baterię prysznicową, nasz przycisk do stelaża również powinien być w z okrągłymi punktami spłukiwania.

 

 

Największym powodzeniem wśród naszych klientów cieszy się Kludi Balance. Producent zadbał o różnorodność. W ofercie znajdziemy kolumny wannowe, baterie wielootworowe, podtynkowe, natynkowe, bidetowe, umywalkowe, jednym słowem WSZYSTKO. Kiedy decydujemy się sami na aranżację łazienki pamiętajmy o sprawdzeniu czy aby do danego produktu nie jest wymagany element dodatkowy bez którego poprawne funkcjonowanie nie będzie możliwe. Od Czerwca 2016 firma Kludi zadbała również o szeroki wybór w kwestii zestawów prysznicowych. W najbliższym czasie nowości pojawią się u nas w sklepie.

 

 

Ceramika to kwestia tylko i wyłącznie budżetu i upodobań stylistycznych. W naszym sklepie można znaleźć tak prestiżowe i cenione firmy jak: KOŁO, DURAVIT, KERAMAG, ROCA czy VILLERY&BOCH. Przekrój wzornictwa jest na tyle szeroki, że bez problemu każdy może wybrać coś dla siebie, bez względu czy to łazienka w rozmiarze xxs czy też pomieszczenie wielkości niektórych mieszkań.

 

 

 

 

 


[%carousel%]

Zapisz się do naszego newslettera

otrzymuj oferty na Twoją skrzynkę pocztową

Wlaściciel sklepu: termicotychy.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklepy internetowe CStore